درباره تهران کناف

گروه آبادگران امن آبتین از سال 1392 فعالیت خود را در زمینه فروش فرآورده های شیمیایی آغاز نموده است.
گروه آبادگران امن آبتین با هدف ارائه محصولی با کیفیت، مطلوب و سازگار با نیاز مصرف کننده، نسبت به تکمیل و گسترش سبد محصولات خود، اقدام و با تشکیل تیم فروش و همچنین تیم مشاورین متخصص؛ ارائه محصولات جدید بر اساس نیاز مشتریان را بعنوان مأموریت سازمانی خود، تعریف نموده است.
گروه آبادگران امن آبتین بنابر سیاست گذاری انجام شده، خود را ملزم به رعایت کلیه حقوق مصرف کنندگان و مشتری مداری، ارائه محصولات با بالاترین سطح کیفی، رعایت اصول فنی و استانداردهای جهانی، قیمت گذاری منصفانه، انجام مشاوره های فنی و ارائه خدمات تخصصی علمی می داند.

خالق و قدرتمند

گروه طرح و ساخت تهران کناف فعالیتهای خود را از همان ابتدا در زمینه مشاوره، طراحی، محاسبات، تامین مصالح، اجرا، مدیریت و آموزش فناوریهای نوین خصوصا سیستم های ساخت و ساز خشک (Dry Wall Systems ) و تکنولوژی قابها و سازه های فولادی سرد نورد شده (Cold Formed Steel Structures) و (Light Gauge Steel Framing) آغاز نمود. به موازات فعالیتهای فوق و پس از اخذ عاملیت فروش، پخش، توزیع و نصب محصولات کناف (Knauf) به یکی از بزرگترین عاملیت های کناف کشور تبدیل گشت. تاثیر و نتیجه فعالیتهای زیربنایی گروه تهران کناف و موفقیتهای روزافزون این شرکت به سرعت تهران کناف را به چهره ای شاخص تبدیل نمود به نحوی که این شرکت به دلیل گستره فعالیتهایش مجبور گشت دفتر و مجموعه نمایشگاه دیگر خود به همراه انبارهای پخش و توزیع محصولات شرکت کناف ایران را در تهران به شبکه هایش اضافه نماید.

چرا باید تهران کناف را انتخاب کنید؟